20 czerwca 2019 12:56 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Kolejny rok szkolny za nami. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 rozpoczęła się Mszą św. Po przejściu do szkoły obejrzeliśmy piękny i pełen humoru program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy VIII i VII. Następnie wysłuchaliśmy przemówienia Dyrektora Szkoły. Pan Rafał Flisak podsumował pracę szkoły i przedstawił najważniejsze osiągnięcia uczniów. Na koniec zostały wręczone nagrody książkowe uczniom wyróżniającym się w nauce oraz przyznano statuetki za osiągnięcia artystyczne, spotrowe i naukowe. Po pamiątkowych zdjęciach przyszedł czas na spotkanie z wychowawcami. I tak oto mamy już wakacje! Życzymy wszystkim udanego i pełnego przygód odpoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Uczniom klasy VIII, gratulujemy ukończenia szkoły!

Kończy się pewien etap Waszego życia, czeka Was nowa szkoła, nowi nauczyciele, koledzy, nowe wybory i ważne decyzje. Życzymy Wam, by każda nowo zawarta przyjaźń okazała się szczera i wierna. Nowi nauczyciele niech będą wyrozumiali i sprawiedliwi, a dokonane przez Was wybory przyniosą Wam sukces i zadowolenie w życiu. Mamy nadzieję, że będziecie wracać myślami do lat szkolnych, do naszych wspólnych chwil. Powodzenia!!!

Dyrektor i Nauczyciele SP w Kąkolówce