| | | AAA

12 grudnia 2019 19:53 | Aktualności

Nasi uczniowie mistrzami powiatu rzeszowskiego IMS w tenisie stołowym

Miło nam poinformować, iż nasi uczniowie kolejny raz zostali Mistrzami Powiatu Rzeszowskiego Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII-VIII) w drużynowym tenisie stołowym.

Po zwycięstwie w zawodach gminnych obie nasze drużyny okazały się najlepsze także w zawodach powiatowych.

10.12.2019r. w Sokołowie Małopolskim drużyna dziewcząt w składzie Agnieszka Łazor i Weronika Przydział po zwycięstwach 3-0 z SP Straszydle i 3-0 z SP Kamień dotarła do finału. W finale dziewczyny zmierzyły się z drużyną SP Lecka, w której składzie grała nasza była uczennica Natalia Hus. Wynik 3-0 dla nas i tym samym zwycięstwo w turnieju.

11.12.2019r. również w Sokołowie Małopolskim walczyła drużyna naszych chłopców w składzie Kamil Stec i Paweł Wania. Chłopcy również gładko pokonali swoich rywali i zameldowali się w finale, w którym spotkali się z drużyną ... SP Lecka. Wynik finału 3-0 dla naszych podopiecznych i i tym samym zwycięstwo w turnieju.

Obie nasze drużyny wywalczyły awans do zawodów rejonowych. Na tych zawodach spotkamy się również z drużynami dziewcząt i chłopców z SP Lecka, którym gratulujemy bardzo dobrej postawy i awansu.

GRATULACJE I POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!